Toernooien en Competitie

Competitieteams

In seizoen 2017-2018 spelen junioren van BC Elst in 6 teams, gecombineerd met jeugdspelers van BC Ellaar. Hieronder een overzicht met de spelers en later ook standen.

BC Ellaar J2, 8 partijen (thuis op zondag om 10:00 in de Laar-West).

  • Iza Diephuis (BC Ellaar)
  • Joep van Erp (BC Elst)
  • Kimberley Kleij (BC Elst)
  • Lucas Kepers (BC Elst)

Klik hier voor de poulestand

 

BC Elst J4, 6 partijen (thuis op zondag om 10:00 in de Laar-West).

  • Dylan Gidding (BC Elst)
  • Koen te Witt (BC Elst)
  • Ymke Jacobs (BC Elst)
  • Zino Latuny (BC Elst)

Klik hier voor de poulestand:

 

BC Elst J3, 6 partijen (thuis op zondag om 10:00 in de Laar-West)

  • Stijn Rammeloo (BC Ellaar)
  • Jasmijn Smorenburg (BC Elst)
  • Dave Mientjes (BC Elst)
  • Batho Le (BC Elst)

Klik hier voor de poulestand: 

BC Elst J2, 6 partijen (thuis op zaterdag 10:00 in het Westeraam)

  • Eva Kielstra (BC Elst)
  • Lieke van Bommel (BC Elst)
  • Viggo van Beuningen (BC Elst)
  • Daan Neijenhuis (BC Elst)

Klik hier voor de poulestand: 

BC Elst J1, 8 partijen (thuis op zaterdag 10:00 in het Westeraam)

  • Laura Koning (BC Ellaar)
  • Annika Terpstra (BC Ellaar)
  • Noëlle Terpstra (BC Ellaar)
  • Davey Heijmen (BC Elst)
  • Niels van Erp (BC Elst)

Klik hier voor de poulestand:

BC Elst 1, 8 partijen (thuis op zaterdag 10:00 in het Westeraam)

  • Nicole Salawan Bessie (BC Ellaar)
  • Finn Goed (BC Ellaar)
  • Ruben Pomstra (BC Ellaar)
  • Marieke van Rooijen (BC Elst)
  • Mike Mientjes (BC Elst)
  • Paul Selman (BC Elst)

Klik hier voor de poulestand:

De thuiswedstrijden van BC Elst worden gespeeld in sporthal het Westeraam, Auditorium 6, 6661 TZ Elst Route op Google Maps

Thuis wedstrijden van Ellaar worden gespeeld in sporthal de Laar West, Brabantweg 115. 6844 GA Arnhem Route op Google Maps

Toernooien

Hieronder vind je een overzicht van toernooien georganiseerd door BC Elst dan wel uitnodigingen van andere clubs voor deelname aan hun toernooi.